اخبار و اطلاعات سازه هاي ايران
 

داكت اسپليت ايران رادياتور ۳۰۰۰۰ گريد A

داكت اسپليت ايران رادياتور 30000 Grade A يك سيستم تهويه مطبوع ساخت گروه صنعتي ايران رادياتور واقع در شمال ايران، رشت است. گروه صنعتي ايران رادياتور اكنون بزرگترين توليد كننده رادياتور آلومينيومي، رادياتور ديواري و مشعل (خانگي و صنعتي) در خاورميانه است.

داكت اسپليت ايران رادياتور 30000 داراي واحد داخلي و خارجي است. واحد خارجي داكت اسپليت رادياتور ايران مانند يك شكاف طبيعي شامل كمپرسور و كندانسور است، اما يونيت داخلي يا كولر گازي آن داراي دريچه‌هايي براي هدايت هواي تهويه به قسمتهاي مختلف مكان مورد نظر مانند اتاقهاي مختلف ساختمان است.

در سال 1979 شركت ايران رادياتور با يك ماشين و تعدادي كارگر ساختماني در مساحتي حدود 1500 متر مربع در تهران تأسيس شد و در سال 1987 به دليل رشد سريع و كبودي فضاي توليد، كارخانه به شهر صنعتي رشت، كه از نظر فضا قابل توسعه بود. گروه صنعتي ايران رادياتور خط توليد داكت اسپليت را راه اندازي كرده است.

به دليل وجود اين كانالها، براي يك داكت اسپليت زيباتر ايران رادياتور درجه A معمولاً در داخل سقف كاذب و توكار نصب مي‌شود. واحد داخلي و واحد خارجي رادياتور داكت اسپليت ايران رادياتور 30000 از طريق لوله‌هاي مسي به يكديگر متصل مي‌شوند.

چند مورد كه درباره داكت اسپيليت ايران رادياتور ۳۰۰۰۰ بايد بدانيد

داكت اسپليت ايران رادياتور سايت تاسيسات دات كام 30000 توانايي توليد هواي سرد و همچنين توانايي توليد هواي گرم را دارد و داراي عملكرد سرمايشي / گرمايشي است. اين بدان معني است كه از ايران رادياتور داكت اسپليت 30،000 مي‌توان در تابستان و همچنين در فصول سرد استفاده كرد.

در حالت خنك كننده ايران داكت اسپليت، رادياتور 30000 مانند يك اسپليت معمولي هوا را از طريق مبرد جريان يافته در لوله‌هاي آن خنك مي‌كند و مبرد را خنك مي‌كند.

اما در فصل سرما، واحد خارجي كه مبرد را خنك مي‌كند عملاً از كار مي افتد. در اين حالت، رادياتور براي گرم كردن داكت اسپليت ايران از 30000 سيم پيچ استفاده مي‌كند كه در آن آب گرم جريان دارد. جريان آب گرم در اين سيم پيچ‌ها معمولاً از طريق سيستم بسته بندي تأمين مي‌شود.

با توجه به اينكه واحد خارجي در فصل سرما از كار مي افتد و همچنين آب گرم از طريق سيستم پكيج تأمين مي‌شود، مصرف برق و گاز كاهش مي‌يابد و هزينه‌ها تا حد زيادي كاهش مي‌يابد.

نكاتي كه هنگام خريد داكت اسپليت بايد بدان توجه نمود

اگر مي‌خواهيد از شكاف داكت در مكاني استفاده كنيد كه جريان هواي تهويه شده به طور مداوم از آن خارج شود، گزينه بهتر يك شكاف كانال طبيعي است تا يك كانال شكاف مجهز به اينورتر.

در چنين شرايطي، سيستم اينورتر به دليل تهويه مداوم هوا مجبور است با حداكثر ظرفيت كار كند و تاثيري در مصرف برق نخواهد داشت و هزينه اضافي براي اينورتر پرداخت خواهيد كرد كه تاثيري در هزينه‌هاي شما ندارد. نخواهد داشت

مورد ديگري كه توجه به آن در هنگام خريد داكت اسپليت بسيار مهم است، حساسيت سيستم است. اين حساسيت در ماركهاي مختلف كانالهاي split متفاوت است. همچنين، يكي ديگر از مواردي كه بايد مورد توجه قرار گيرد، درخواست از متخصص براي بازديد از سايت نصب دستگاه است.

براي جلوگيري از تقسيم از طريق پشتيباني در سقف كاذب و كانال (كانال‌هاي فلزي)، از محل تقسيم به محل خروج هوا استفاده كنيد، و اگر به برق سه فاز دسترسي نداريد، از استفاده از تقسيم با ظرفيت بيش از 36000 در صورت نياز از چندين انشعاب با ظرفيت كمتر استفاده كنيد.

 

مراجع مقاله:


https://www.mitsubishielectric.com.au/assets/LEG/Ducted_brochure_2008-08.pdf

 

https://en.damatajhiz.com/products/107/media-tropical-duct-split

 

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۱۶:۱۳ ] [ Emmanuel ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

به خبرنامه سازه ها خوش آمديد.
نويسندگان
لینک دوستان
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 2
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 636
امکانات وب